O firmě "hudbafilip"

Vítejte na mých stránkách, které jsem skoro celé věnoval věcem hudebním a nejen jim. Celý svůj život se věnuji hudbě a hudebním pomůckám, o kterých bych vám rád vyprávěl. A třeba to bude někomu k užitku.

Moje vize a hodnoty

Moje vize je možná trochu naivní, ale věřím v dobrej svět a snažím se přinášet lidem kolem sebe radost, a pokud můžu poradit a pomoct s věcmi, které umím, tak věřtě, že to rád udělám.

Rád bych zde zmínil, že se nezabývám politickými otázkami, stejně jako neřeším kolik máme na světě pohlaví, či národností. Život mě naučil rozlišovat dobré a zlé a víc k tomu podle mě není třeba dodávat.

Knihovna - 1 z 1.webp

Moje Služby

Služby, které vám můžu nabídnout:

Konzultace a poradenství

Potřebujete poradit jaké zařízení si koupit na ozvučení akcí u vás ve škole, nebo potřebujete vybrat hudební nástroj ? Nebo jste už zakoupili a nevíte si s tím rady?

Webové stránky a e-shopy

Nové webové stránky, e-shop, nebo jen potřebujete spravovat vaše stávající ? Pošlete mi váš požadavek a vymyslíme řešení podle vašich představ.

Výroba kabelů na míru.

Kvalitní nástrojové a mikrofonní kabely pro vás zhotovím na míru z profesionálních komponentů.

Hudební produkce.

Máte oslavu, firemní večírek nebo chcete zpříjemnit odpoledne svým hostům ? Moje akustická hudební produkce je zde k vašim službám.

Kontaktujte mě ještě dnes

Neváhejte mě kontaktovat pro více informací a individuální konzultaci. Stačí jen napsat svůj dotaz a své přání a já se vynasnažím k vaší úplné spokojenosti.