Zamluvte si Váš termín včas

Filip Zeiner

+420 774 631 067

e-mail: hudbafilip@gmail.com

 

Kontaktní formulář

Váš email
Telefon
Předmět
Zpráva

DJ Filip

Pokud sháníte reprodukovanou hudbu (DJ párty) na vaši oslavu, večírek, firemní akci, tak jste na správném místě - nabízím profesionální komplexní služby (zvuk, světla, DJ) pro jakoukoliv párty či oslavu v rozsahu od 20 do 250 hostů.

Co se týká hudebních žánrů - nabízím obrovský výběr hudby všech žánrů od 50. let do současnosti. Od klasické i aktuální pop/rock scény, přes country, oldies a muzikály po veškerou současnou českou i zahraniční muziku, problémem není (v případě vašeho zájmu) ani polka/valčík a jiné klasické i latinské tance; rozsah je opravdu široký - budete-li chtít připravit oslavu v duchu country music nebo naopak tvrdších rockových stylů - vždy jsem k dispozici.

 

Hraji hudbu zásadně podle vašeho přání a přání vašich hostů, mám nejvyšší zájem na tom, aby vaše svatba/oslava byla přesně podle vašich představ a v žádném případě ji nebudu kazit hudbou, o kterou nemáte zájem... ovšem nemáte-li vyhraněný vkus a zadání od vás bude "hrajte tak, aby se lidé bavili", tak vaše přání díky bohatým zkušenostem také rád splním...

 

Samozřejmě je možnost hrát také vámi donesené písně (USB flash disk, externí pevný disk, MP3 přehrávač, iPod/iPhone/smartphone a další). Máte také možnost sami si připravit playlist podle vašich oblíbených písní a já jej připravím na vaši oslavu. Výběr písně pro váš první novomanželský tanec a pro další pevné body ve vašem programu je pak samozřejmostí...

 

Co se týká formy vystupování - nepatřím k DJům, kteří pořád něco říkají a stále vyzývají hosty k tanci a jiné zábavě, nemyslím si, že je to na svatbě vhodné a zkušenosti mi to potvrzují. Svatba je významná událost, kde se potkají příbuzní, kteří se dlouho neviděli a chtějí si povídat, strany nevěsty a ženicha se chtějí seznámit atp., proto je dobré v průběhu večera vhodně volit hlasitost podle toho, v jaké fázi se oslava nachází; na druhou stranu, je-li to v průběhu večera žádoucí, tak se samozřejmě přizpůsobím. Každá svatba je trochu jiná, každá nevěsta s ženichem mají trochu jinou představu a na mně je, abych ji vyplnil a hosté byli spokojeni!


Doplňkové služby:

Mikrofony a moderování
Po celou dobu hudební produkce jsou vám k dispozici dva bezdrátové mikrofony, můžete je využít na proslovy, moderování nebo organizační informace, odvážnější pak i pro zpěv :-). Nemáte-li ve svém kruhu někoho, kdo by si na toto troufl, rád se této práce zhostím. Tato služba je bez dalšího poplatku.

 

Dětská diskotéka
Rád zabavím vaše dětské hosty, na začátku hudební produkce připravím dětskou diskotéku s písničkami pro děti od 3 do 10ti let (v případě zájmu i s různými soutěžemi). Tato služba je bez dalšího poplatku.


Máte-li specifické požadavky, neváhejte se na mě obrátit - pokusím se vám maximálně vyjít vstříc. Rád se s vámi osobně setkám a domluvím veškeré detaily pro vaši svatební oslavu - s přípravou svatby je starostí více než dost a rád z vás sejmu veškerou starost o zajištění hudby na vaší svatbě.

 

Všechny služby poskytuji v Brně a širokém okolí, po domluvě kdekoliv v ČR, cena se pak navyšuje o dopravné a v případě větších vzdáleností v kombinaci s koncem akce v pozdních nočních hodinách i o náklady na ubytování, pokud ho nezajistí přímo organizátoři. (to je především z bezpečnostních důvodů).